Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Brdów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Brdowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Jaguar z silnikiem na olej napędowy, jednak moduł ten zużywa się, czemu podołać może regeneracja filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Brdowem. Pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Jaguar mogą się poszczycić wybitnymi technologiami w sprawie zmniejszania poziomu emisji spalin. Brdów należy do miast, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Brdowa, czemu słynna firma Jaguar usiłuje, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych DPF. Sporo aut w Brdowie to pojazdy z silnikiem CDTi posiadające wbudowany DPF, który potrzebuje naprawy. Typową wadą, na jaką narażone są osobówki spod skrzydeł Jaguar, zwłaszcza, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą filtr FAP. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych w Brdowie odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Jaguar. Nagminnie podłożem zdławionego FAP-a, firmy Jaguar, jest inna wada, dla przykładu: niesprawna pompa Common Rail. Znalezienie kompetentnego warsztatu samochodowego w Brdowie celującego w samochodach Jaguar może być nieproste, jak również jest żmudne. Usługi takie jak naprawa katalizatorów oraz płukanie katalizatorów dla aut Jaguar, można znaleźć w panelu bocznym, oraz w warsztatowym laboratorium w Brdowie. Tabela cennika naprawy filtrów cząstek stałych z Jaguar dla Brdowa widnieje poniżej, należy przeglądnąć w tamtej tabeli, koszt za wykonanie czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Brdowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Brdowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Brdowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Brdowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Brdowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Brdowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Brdowie 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Brdowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Brdowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Brdowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer