Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Bukowno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Bukownie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Bukowno chlubi się obecnością mechanika zajmującego się przywracaniem sprawności filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych spod znaku Jaguar. Katalizatory samochodowe działają w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku pracy, czyli w układzie wydechowym, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty możliwości części. Osiągnięcie wyników produkcji spalin, dozwolonych przez EURO, koniecznie wymaga sprawnie pracującego filtra DPF/FAP. Żeby unikać problemów w eksploatacji samochodu Jaguar, trzeba okazjonalnie wyczyścić filtr DPF, jest to udostępnione w warsztatowym laboratorium pod Bukowna. Wiele samochodów w Bukownie to auta z silnikiem i-CTDi posiadający zainstalowany DPF, który musi się oddawać do mycia. Znalezienie odpowiedniego warsztatu samochodowego w Bukownie specjalizującego się w autach osobowych Jaguar może być trudne, a także jest długotrwałe. Oprócz atrakcji turystycznych w Bukownie odszukać można warsztaty samochodowe, parające się naprawą filtrów cząstek stałych do aut osobowych Jaguar. Diesle z symbolem Jaguar wyróżniają się bezkonkurencyjnymi technologiami w zakresie ograniczenia poziomu emisji spalin. Gdyż Jaguar, tak jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do sprawnej pracy niezepsutych katalizatorów dlatego też polecamy w Bukownie wziąć pod lupę DPF. Lista cen oczyszczania filtrów FAP z samochodów Jaguar dla Bukowna zamieściliśmy na dole, powinno być można zweryfikować w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Bukownie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Bukownie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Bukownie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Bukownie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Bukownie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Bukownie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Bukownie 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Bukownie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Bukownie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Bukownie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Bukownie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Bukownie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bukowno Skałka Szkolna BUK01ML 50.267479/19.463770 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer