Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Bulowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Bulowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bulowicach jest szansa mycia filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych Jaguar dzięki funkcjonowania warsztatu samochodowego z Bulowic. Jaguar to diesle, jakie są popularne na terenie całego kraju, niemniej jednak stykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Oprócz rozrywek dla wizytujących pod Bulowicami zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się naprawą FAP do pojazdów osobowych Jaguar. Katalizatory samochodowe chodzą w bardzo ciężkich warunkach pracy, a więc w układzie wydechowym, przez co po czasie następuje utrata osiągów urządzenia. Bulowice jest jednym z miast, które mają problem powiązany, z dużym odsetkiem zanieczyszczeń w atmosferze, czemu marka Jaguar stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych DPF. Mnóstwo samochodów osobowych w Bulowicach to auta z silnikiem Di-D posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga oczyszczania. Aby uchronić się od przykrości w użytkowaniu samochodu Jaguar, przydaje się okresowo wyczyścić filtr FAP, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Bulowic. Marce Jaguar nie udałoby się wyprodukowanie koniecznych do spełnienia osiągów zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych DPF. Ponieważ Jaguar, niczym inne maszyny koniecznie wymaga do właściwego funkcjonowania nienaruszonych filtrów cząstek stałych polecamy w Bulowicach wziąć pod skrzydła filtr FAP. Odzyskiwanie wydajności części filtrów cząstek stałych DPF w Bulowicach dla aut producenta Jaguar jest dostępne, gdyż regeneracja hydrotermiczna dotarła do Bulowic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Bulowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Bulowicach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Bulowicach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Bulowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Bulowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Bulowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Bulowicach 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Bulowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Bulowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Bulowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer