Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Celestynów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Celestynowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Jaguar z silnikiem samozapłonowym, pomimo że moduł ten zużywa się, co może rozwiązać płukanie filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Celestynowem. Filtry cząstek stałych złożone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz korpusu z metalu, co wywołuje, że DPF-y wypełniają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, zalecamy zatem warsztat w Celestynowie. Celestynów należy do miast, które mają kłopot związany, z dużym odsetkiem produkowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu producent Jaguar stara się, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Ażeby uchronić się od komplikacji przy prowadzeniu pojazdu Jaguar, trzeba czasami przeczyścić katalizator SCR, możliwość taka istnieje w pracowni warsztatu pod Celestynowa. Samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Jaguar mogą się pochwalić doskonałymi rozwiązaniami w sferze ograniczania ilości emitowanych cząstek stałych. Uzyskanie pułapów zawartości emitowanych gazów wydechowych, poprawnych według normy EURO, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego katalizatora SCR. Jaguar to samochody, które cieszą się renomą w całym kraju, niemniej jednak biedzą się ze strapieniem z katalizatorami SCR. FAP-y operują w bardzo obciążonych warunkach , a dokładnie w rurze wydechowej, przez co następuje utrata właściwości urządzenia. Lista cennika regeneracji katalizatorów samochodowych marki Jaguar dla Celestynowa można znaleźć poniżej tego tekstu, trzeba zweryfikować w tamtym cenniku, ceny za wykonanie czyszczenia FAP. Z racji tego, że Jaguar, podobnie jak inne pojazdy domaga się do sprawnego funkcjonowania sprawnych filtrów DPF warto nadmienić, by w Celestynowie wziąć pod lupę katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Celestynowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Celestynowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Celestynowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Celestynowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Celestynowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Celestynowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Celestynowie 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Celestynowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Celestynowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Celestynowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Celestynowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Celestynowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Celestynów Obrońców Pokoju CET01N 52.058922/21.392960 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer