Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Chełm Śląski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Chełmie Śląskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chełm Śląski odznacza się obecnością laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się regenerowaniem filtrów do samochodów osobowych znanej firmy Jaguar. Aby ustrzec się od przykrości przy prowadzeniu samochodu Jaguar, przydaje się co pewien czas wyczyścić filtr cząstek stałych, jest to dostępne w warsztacie pod Chełmu Śląskiego. Filtry cząstek stałych zmontowane są z ceramicznego wkładu, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że FAP-y wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, rekomendujemy firmę pod Chełmem Śląskim. Osobówki znanej marki Jaguar mogą się poszczycić znakomitymi sposobami w temacie obniżania ilości emitowanych spalin. Oprócz atrakcji dla turystów pod Chełmem Śląskim zlokalizować można laboratoria, trudniące się regeneracją katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Jaguar. Słynnej marce Jaguar mogłoby nie powieść się uzyskanie spodziewanych górnych osiągów ilości produkowanych cząstek stałych, bez zastosowania katalizatorów. Chełm Śląski jest jednym z centrów, które spotyka problem w związku, z dużą zawartością wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu znana firma Jaguar próbuje, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów DPF/FAP. Zachowanie limitów poziomu produkcji spalin, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora. Namierz swojego mechanika, który jest specjalistą od Jaguar w Chełmie Śląskim, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie. Ulepszenie kondycji elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Chełmie Śląskim dla samochodów Jaguar jest dostępne, bo nowa technologia regeneracji przybyła do Chełmu Śląskiego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Chełmie Śląskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Chełmie Śląskim 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Chełmie Śląskim 320
Mycie katalizatora Jaguar w Chełmie Śląskim 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Chełmie Śląskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Chełmie Śląskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Chełmie Śląskim 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Chełmie Śląskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Chełmie Śląskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Chełmie Śląskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Chełmie Śląskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Chełmie Śląskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chełm Śląski Śląska CHS01A 51.124599/23.468700 Wyszukaj
Chełm Śląski Stacyjna CHE01A 50.108601/19.195370 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer