Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Chmielnik

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Chmielniku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chmielnik odznacza się obecnością warsztatowego laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów DPF do samochodów osobowych ze stajni Jaguar. Duża część pojazdów osobowych w Chmielniku to samochody z silnikiem dCi posiadające wbudowany filtr cząstek stałych, który dopomina się regenerowania. Katalizatory zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz osłony z metalu, co sprawia, że katalizatory zapychają się sadzą i wymagają czyszczenia, polecamy zatem warsztat z Chmielnika. Jaguar to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem na całym świecie, jednak biedzą się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Zachowanie maksymalnych wyników zawartości emitowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych dla EURO 4, koniecznie wymaga przygotowanego katalizatora. Marce Jaguar nie byłoby możliwe zdobycie wymaganych osiągów ilości emitowanych spalin, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP. Filtry cząstek stałych działają w niezwykle ciężkim środowisku pracy, a mianowicie w samochodowym wydechu, co sprawia, że dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Odszukanie profesjonalnego mechanika w Chmielniku specjalizującego się w pojazdach Jaguar może przysporzyć problemów, a także jest pracochłonne. Przywrócenie wydajności części filtrów cząstek stałych DPF w Chmielniku dla aut producenta Jaguar jest dostępne, bowiem regeneracja metodą wodną zdołała dotrzeć do Chmielnika. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie filtrów cząstek stałych i płukanie DPF dla pojazdów Jaguar, można odszukać w panelu bocznym, i w warsztatowym laboratorium w Chmielniku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Chmielniku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Chmielniku 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Chmielniku 320
Mycie katalizatora Jaguar w Chmielniku 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Chmielniku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Chmielniku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Chmielniku 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Chmielniku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Chmielniku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Chmielniku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Chmielniku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Chmielniku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chmielnik Przedkościele Aleja Zwycięstwa CHK01G 50.615040/20.744209 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer