Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Chocianów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Chocianowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chocianów znane jest z pracowni warsztatu zajmującego się naprawą katalizatorów do samochodów osobowych znanego koncernu Jaguar. Diesle firmy Jaguar charakteryzują się wzorcowymi metodami w sprawie redukowania ilości emitowanych zanieczyszczeń. By uchronić się przed dużą ilością utrudnień z pracą samochodu Jaguar, przydaje się czasami przedmuchać filtr DPF FAP, jest to możliwe w warsztacie pod Chocianowa. Nieraz powodem przytkanego katalizatora SCR, firmy Jaguar, trafia się inne uszkodzenie, np. Niewłaściwa praca układu zasilania. Filtry FAP operują w bardzo skomplikowanym środowisku pracy, czyli w układzie wydechowym, przez co dochodzi do spadku właściwości części. Znanej marce Jaguar nie udało się uzyskanie oczekiwanych maksymalnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów FAP. Filtry FAP stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że filtry FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, zalecamy warsztat w Chocianowie. Dobór odpowiedniego mechanika w Chocianowie przodującego w autach osobowych Jaguar może przysporzyć trudności, a także jest czasochłonne. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF FAP czy płukanie katalizatorów SCR dla marki Jaguar, można znaleźć na stronie, czy w laboratorium warsztatu w Chocianowie. Z racji tego, że Jaguar, równorzędnie jak inni producenci koniecznie wymaga do nienagannej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF warto nadmienić, by w Chocianowie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Chocianowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Chocianowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Chocianowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Chocianowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Chocianowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Chocianowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Chocianowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Chocianowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Chocianowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Chocianowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Chocianowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Chocianowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chocianów Podlesie Wesoła CCW01A 51.413139/15.910280 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer