Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Chodkowo-Działki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Chodkowie-Działkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chodkowo-Działki znane jest z warsztatowego laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych z symbolem Jaguar. Znalezienie adekwatnego warsztatu samochodowego w Chodkowie-Działkach przodującego w pojazdach Jaguar może być skomplikowane, jak również jest pracochłonne. Uzyskanie wyników poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga działającego sprawnie filtra DPF/FAP. Filtry cząstek stałych chodzą w nadzwyczaj skomplikowanym środowisku pracy, czyli za kolektorem spalin, przez co po czasie dochodzi do utraty wyników części. Prócz rozrywek dla wizytujących pod Chodkowem-Działkami odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się regeneracją FAP do samochodów osobowych Jaguar. Jaguar to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, ale biedzą się z bolączkami z filtrami DPF. Wiele aut w Chodkowie-Działkach to samochody z silnikiem CTDi posiadające wbudowany DPF, który dopomina się oczyszczania. Chodkowo-Działki jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot powiązany, z dużym procentem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Chodkowa-Działek, czemu koncern Jaguar stara się, zapobiegać, z wykorzystaniem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Odtworzenie kondycji składowych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Chodkowie-Działkach dla marki Jaguar jest dostępne, albowiem nowa technologia regeneracji zdołała trafić do Chodkowa-Działek. Ze względu fakt, że Jaguar, podobnie jak inni producenci wymaga do właściwego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy, żeby w Chodkowie-Działkach wziąć pod skrzydła filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Chodkowie-Działkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Chodkowie-Działkach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Chodkowie-Działkach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Chodkowie-Działkach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Chodkowie-Działkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Chodkowie-Działkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Chodkowie-Działkach 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Chodkowie-Działkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Chodkowie-Działkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Chodkowie-Działkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Chodkowie-Działkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Chodkowie-Działkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chodkowo-Działki Wyszogrodzka CDK01N 52.496250/20.039391 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer