Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Chojnów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Chojnowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chojnów odznacza się obecnością laboratorium zajmującego się przywracaniem sprawności filtrów i katalizatorów do aut z logo Jaguar. Słynnej korporacji Jaguar niemożliwe byłoby utrzymanie żądanych przez normy górnych osiągów zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych. FAP-y składają się z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zaczopowują się i konieczne jest czyszczenie, zalecamy firmę pod Chojnowem. Jaguar to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się uznaniem w całym kraju, lecz borykają się z bolączkami z katalizatorami SCR. Wyszukanie specjalistycznego warsztatu mechaniki w Chojnowie wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Jaguar może przysporzyć problemów, oraz jest mozolne. Zwykłą słabością, z którą zmagają się samochody firmy Jaguar, w szczególności, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany DPF. Standardowo źródłem zatkanego katalizatora samochodowego, wytwórcy Jaguar, trafia się inny defekt, np. Uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Ażeby uchronić się przed dużą ilością przykrości z użytkowaniem samochodu Jaguar, wypada okresowo przeczyścić filtr i katalizator, możliwość taka istnieje w warsztacie pod Chojnowa. Cennik usług odnawiania elementów katalizatorów od Jaguar dla Chojnowa ulokowaliśmy poniżej, da się sprawdzić w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za usługi czyszczenia katalizatorów. Poprawienie efektywności właściwości katalizatorów samochodowych w Chojnowie dla samochodów marki Jaguar jest bezproblemowe, albowiem regeneracja hydrochemiczna zdołała trafić do Chojnowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Chojnowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Chojnowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Chojnowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Chojnowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Chojnowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Chojnowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Chojnowie 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Chojnowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Chojnowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Chojnowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Chojnowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Chojnowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chojnów Kilińskiego CHW03N 51.269001/15.947460 Wyszukaj
Chojnów Lubińska CHW02N 51.275940/15.942320 Wyszukaj
Chojnów Mikołaja Reja CHW01A 51.272282/15.936470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer