Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Choroszcz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Choroszczy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Choroszczy istnieje sposobność regeneracji katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych Jaguar z powodu działalności laboratorium warsztatu z Choroszczy. Wiele aut w Choroszczy to pojazdy z silnikiem CRDi wyposażone w filtr i katalizator, który musi się oddawać do mycia. Filtry cząstek stałych funkcjonują w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach pracy, to jest w układzie wydechowym, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty możliwości części. Choroszcz jest jednym z centrów, które mają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu Choroszczy, czemu znany koncern Jaguar dąży aby, zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów DPF/FAP. Producentowi Jaguar nie udało się wyprodukowanie niezbędnych maksymalnych wartości zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez montażu filtrów cząstek stałych. Filtry FAP zmontowane są z ceramiki, i osłony z metalu, co wywołuje, że DPF-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, polecamy firmę pod Choroszczą. Typową wadą, z którą borykają się osobówki korporacji Jaguar, szczególnie, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Uzyskanie limitów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, dopuszczalnych przez normę EURO 4, koniecznie wymaga działającego katalizatora samochodowego. Usługi, między innymi czyszczenie DPF FAP albo regeneracja DPF dla samochodów producenta Jaguar, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, albo w laboratorium warsztatu w Choroszczy. Odzyskiwanie efektywności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych DPF w Choroszczy dla pojazdów producenta Jaguar jest możliwe, bowiem regeneracja hydrotermiczna dotarła do Choroszczy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Choroszczy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Choroszczy 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Choroszczy 320
Mycie katalizatora Jaguar w Choroszczy 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Choroszczy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Choroszczy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Choroszczy 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Choroszczy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Choroszczy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Choroszczy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Choroszczy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Choroszczy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Choroszcz Osiedle Wichrowe Wzgórze Powstania Styczniowego CRS556 53.148682/22.987289 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer