Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Chotomów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Chotomowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chotomów chlubi się obecnością warsztatu zajmującego się płukaniem filtrów do pojazdów osobowych spod znaku Jaguar. Pojazdy ze stajni Jaguar mogą się pochwalić dobrymi technologiami w temacie obniżenia ilości emitowanych spalin. Duża część aut w Chotomowie to pojazdy z silnikiem JTDM posiadający zainstalowany katalizator SCR, który potrzebuje oczyszczania. Jaguar to auta, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, jednakże borykają się ze strapieniem z filtrami FAP. FAP-y operują w niezwykle ciężkim środowisku pracy, a dokładnie za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty wyników części. Aby ustrzec się od komplikacji w użytkowaniu pojazdu Jaguar, trzeba co pewien czas przepalać filtr cząstek stałych, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Chotomowa. Chotomów jest jednym z miast, jakie biją na alarm w związku, z dużym procentem smogu w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Jaguar stara się, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu katalizatorów. Odzyskanie maksymalnych wartości poziomu emisji gazów wydechowych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO, wymaga pracującego poprawnie filtra DPF/FAP. Dlatego że Jaguar, tak jak inne maszyny potrzebuje do nienagannego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF zalecamy w Chotomowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator SCR. Zregenerowanie wydolności części filtrów cząstek stałych FAP w Chotomowie dla marki Jaguar jest dostępne, albowiem regeneracja metodą wodną przybyła do Chotomowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Chotomowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Chotomowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Chotomowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Chotomowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Chotomowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Chotomowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Chotomowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Chotomowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Chotomowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Chotomowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Chotomowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Chotomowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chotomów Kościelna CHT01N 52.408112/20.886580 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer