Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Chwaszczyno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Chwaszczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chwaszczyno chlubi się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się płukaniem katalizatorów samochodowych do aut korporacji Jaguar. Zdobycie górnych osiągów ilości produkowanych cząstek stałych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie DPF-a. DPF-y składają się z ceramicznego wkładu, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry FAP wypełniają się sadzą i wymagają naprawy, zalecamy warsztat w Chwaszczynie. Zazwyczaj podłożem zapchanego filtra cząstek stałych DPF, z symbolem Jaguar, zdarza się inne niedociągnięcie, za przykład może posłużyć: uszkodzony układ doładowania. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Jaguar odznaczają się bardzo dobrymi aparaturami w temacie zmniejszania produkcji zanieczyszczeń. Zazwyczaj słabością, z którą zmagają się auta spod skrzydeł Jaguar, głównie, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony filtr cząstek stałych. Odszukanie fachowego warsztatu samochodowego w Chwaszczynie przodującego w pojazdach osobowych Jaguar może być nieproste, a także jest długotrwałe. Słynnej korporacji Jaguar nie byłoby możliwe uzyskanie spodziewanych maksymalnych wartości zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez montażu filtrów FAP. Ponieważ Jaguar, tak jak inni producenci koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania nienaruszonych filtrów DPF dlatego też warto nadmienić, by w Chwaszczynie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych DPF FAP. Cennik regenerowania katalizatorów pochodzących z Jaguar dla Chwaszczyna ulokowano w poniższej sekcji, należy zweryfikować w tamtej tabeli, koszt za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Chwaszczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Chwaszczynie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Chwaszczynie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Chwaszczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Chwaszczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Chwaszczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Chwaszczynie 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Chwaszczynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Chwaszczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Chwaszczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Chwaszczynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Chwaszczynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chwaszczyno Oliwska CSC01N 54.443039/18.415710 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer