Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Chyby

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Chybach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Chyby słynie z laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych z symbolem Jaguar. Najczęściej podłożem przytkanego katalizatora, z symbolem Jaguar, staje się inny mankament, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Jaguar wyróżniają się bezkonkurencyjnymi rozwiązaniami w zakresie obniżania emisji gazów spalinowych. Chyby jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot w związku, z dużą ilością cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu znany koncern Jaguar stara się, zapobiegać, z pomocą katalizatorów. Dobór kompetentnego mechanika w Chybach celującego w samochodach osobowych Jaguar może przysporzyć trudności, oraz jest czasochłonne. Filtry cząstek stałych składają się z ceramiki, a także korpusu z metalu, przez co filtry DPF zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, zachwalamy tym samym współpracę z Chybami. Ażeby uchronić się od utrudnień z użytkowaniem diesla Jaguar, przydaje się od czasu do czasu przepłukać DPF, możliwość taka istnieje u mechanika pod Chyb. Uzyskanie górnych pułapów emisji gazów spalinowych, dopuszczalnych według normy emisji spalin, wymaga sprawnie pracującego katalizatora. Usługi takie jak czyszczenie DPF jak też regeneracja DPF FAP dla samochodów marki Jaguar, znaleźć można w panelu po prawej, jak też u mechanika w Chybach. Ze względu fakt, że Jaguar, równorzędnie jak inni producenci wymaga do właściwej pracy nienaruszonych katalizatorów polecamy w Chybach wziąć pod lupę DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Chybach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Chybach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Chybach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Chybach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Chybach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Chybach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Chybach 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Chybach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Chybach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Chybach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer