Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Chyliczki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Chyliczkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chyliczki słynne jest z powodu warsztatowego laboratorium trudniącego się oczyszczaniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych z logo Jaguar. Zachowanie górnych limitów poziomu emisji gazów spalinowych, dozwolonych przez normę EURO 4, wymaga działającego sprawnie katalizatora SCR. Chyliczki należy do miast, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynna marka Jaguar stara się, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów DPF. Ażeby ustrzec się od problemów z użytkowaniem auta Jaguar, przydaje się co pewien czas przepłukać filtr i katalizator, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Chyliczek. Jaguar to pojazdy, jakie cieszą się renomą na terenie całego świata, jednakże borykają się z problemami z katalizatorami SCR. Duża część aut w Chyliczkach to pojazdy z silnikiem TDI mające zainstalowany filtr DPF, który nie może obejść się bez mycia. Zwykłą bolączką, która dotyka osobówki spod skrzydeł Jaguar, zwłaszcza, wyposażone w silnik diesla, jest zapchany filtr i katalizator. DPF-y stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, rekomendujemy zatem warsztat z Chyliczek. Wykonywanie usług takich jak naprawa filtrów cząstek stałych albo regeneracja katalizatorów dla samochodów Jaguar, można znaleźć w panelu bocznym, albo u mechanika w Chyliczkach. Odzyskiwanie niezawodności właściwości filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Chyliczkach dla aut producenta Jaguar jest możliwe do osiągnięcia, bo regeneracja wodna dotarła do Chyliczek.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Chyliczkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Chyliczkach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Chyliczkach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Chyliczkach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Chyliczkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Chyliczkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Chyliczkach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Chyliczkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Chyliczkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Chyliczkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Chyliczkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Chyliczkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chyliczki Wschodnia WAW133AP 52.085178/21.072309 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer