Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Chynów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Chynowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Chynowie istnieje opcja płukania katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Jaguar dzięki funkcjonowania warsztatu z Chynowa. Często sprawcą uszkodzenia katalizatora, marki Jaguar, jest inny mankament, jedną z możliwości jest: nieszczelne turbo. Odszukanie właściwego zakładu w Chynowie wyspecjalizowanego w samochodach Jaguar może być skomplikowane, a także jest czasochłonne. Zwykłą bolączką, z jaką biedzą się auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Jaguar, w większości wypadków, posiadające silnik samozapłonowy, jest zabrudzony FAP. FAP-y składają się z ceramicznego wkładu, oraz osłony z metalu, przez co filtry FAP wypełniają się i wymagają czyszczenia, rekomendujemy zatem firmę pod Chynowem. Zachowanie maksymalnych wartości zawartości emitowanych cząstek stałych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO, potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych. Duża część aut w Chynowie to samochody z turbodoładowaniem mające wbudowany filtr DPF, który wymaga regeneracji. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Chynowie odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się płukaniem katalizatorów do pojazdów Jaguar. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów lub płukanie katalizatorów SCR dla aut producenta Jaguar, odszukać można na naszej stronie internetowej, lub w laboratorium warsztatu w Chynowie. Lista cen odnawiania filtrów cząstek stałych od Jaguar dla Chynowa umieszczono w części strony poniżej, nie ma przeszkód, by porównać w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi naprawy katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Chynowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Chynowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Chynowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Chynowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Chynowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Chynowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Chynowie 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Chynowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Chynowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Chynowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Chynowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Chynowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chynów Wolska CNO01C 51.902088/21.081619 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer