Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Cieszanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Cieszanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Cieszanów chlubi się obecnością warsztatu samochodowego trudniącego się odnawianiem elementów filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów znanej firmy Jaguar. Zwykłą wadą, jaka dotyka auta marki Jaguar, w większości wypadków, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą FAP. Znanej korporacji Jaguar nie powiodłoby się zdobycie wymaganych do zrealizowania maksymalnych wyników emisji zanieczyszczonych spalin, bez montowania katalizatorów samochodowych. Samochody znanej firmy Jaguar cieszą się dobrymi patentami w sprawie obniżenia emisji spalin. Najczęściej źródłem zaczopowania DPF-a, znanego koncernu Jaguar, staje się inne uszkodzenie, czego dobrym przykładem jest: uszkodzona turbosprężarka. Cieszanów należy do centrów, jakie napotykają problem powiązany, z dużą zawartością wyemitowanych cząstek stałych w przestrzeni powietrznej Cieszanowa, czemu słynny koncern Jaguar stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów DPF. Ażeby uchronić się przed dużą ilością komplikacji w pracy diesla Jaguar, wypada okresowo czyścić filtr FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Cieszanowa. Filtry cząstek stałych złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz korpusu z metalu, co wywołuje, że DPF-y zapychają się sadzą i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem warsztat z Cieszanowa. Tabela z cenami naprawy katalizatorów samochodowych z samochodów Jaguar dla Cieszanowa zamieszczono niżej, trzeba odszukać na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi regeneracji DPF. Odtworzenie wydajności części katalizatorów samochodowych w Cieszanowie dla pojazdów producenta Jaguar jest prawdopodobne, ponieważ nowa technologia regeneracji zdołała dotrzeć do Cieszanowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Cieszanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Cieszanowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Cieszanowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Cieszanowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Cieszanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Cieszanowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Cieszanowie 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Cieszanowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Cieszanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Cieszanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer