Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Czarne

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Czarnych

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Jaguar z silnikiem diesla, pomimo że moduł ten psuje się, z czym poradzić może sobie czyszczenie filtrów FAP w pracowni pod Czarnymi. Auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Jaguar charakteryzują się pierwszorzędnymi technologiami w sferze zmniejszania poziomu emisji zanieczyszczeń. Mnóstwo aut w Czarnych to samochody z silnikiem D-4D mające zamontowany filtr FAP, który potrzebuje naprawy. Znanemu producentowi Jaguar nie powiodłoby się wytwarzanie wymaganych do zrealizowania pułapów poziomu emisji spalin, bez wykorzystania katalizatorów samochodowych. Z reguły źródłem zatkanego filtra FAP, znanej marki Jaguar, bywa inne wybrakowanie, czego przykładem może być: nieszczelny układ wtryskowy. Jaguar to pojazdy, które są popularne na całym świecie, jednakże zmagają się z kwestią z katalizatorami. Czarne jest jednym z miast, które mają kłopot związany, z ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu atmosferycznym, czemu firma Jaguar stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych. Aby uniknąć komplikacji z pracą pojazdu Jaguar, potrzeba okresami wyczyścić DPF, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Czarnych. Usługi, między innymi naprawa filtrów cząstek stałych czy płukanie katalizatorów samochodowych dla aut Jaguar, odszukać można na naszej stronie internetowej, czy u mechanika w Czarnych. Odnajdź swój zakład mechaniki, który jest specjalistą od Jaguar w Czarnych, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Czarnych

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Czarnych 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Czarnych 320
Mycie katalizatora Jaguar w Czarnych 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Czarnych 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Czarnych 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Czarnych 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Czarnych 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Czarnych 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Czarnych

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Czarnych z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Czarnych wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czarne Ogrodowa CZN01A 53.681290/16.934570 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer