Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Czechówka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Czechówce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standard w pojazdach Jaguar z silnikiem samozapłonowym, ale część tą dotykają usterki, z czym pomóc może mycie filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Czechówką. Standardową słabością, z którą zmagają się diesle firmy Jaguar, w większości wypadków, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą katalizator. Znalezienie profesjonalnego warsztatu samochodowego w Czechówce specjalizującego się w samochodach Jaguar może przysporzyć trudności, jak również jest pracochłonne. Oprócz niespodzianek dla turystów w Czechówce znaleźć można pracownie, zajmujące się naprawą filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Jaguar. Niemało samochodów osobowych w Czechówce to auta z silnikiem TDCI mające zainstalowany katalizator SCR, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Filtry DPF FAP trudnią się pracą w nadzwyczaj obciążonym środowisku pracy, a dokładnie za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że następuje spadek właściwości urządzenia. FAP-y składają się z ceramicznego wkładu, a także osłony z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP zaczopowują się i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy firmę pod Czechówką. Nieraz przyczyną zdławionego filtra cząstek stałych, korporacji Jaguar, staje się inny defekt, za przykład może posłużyć: uszkodzony zawór EGR. Znajdź swojego mechanika samochodowego, który naprawia samochody marki Jaguar w Czechówce, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony. Ponieważ Jaguar, równorzędnie jak inni producenci koniecznie wymaga do poprawnej pracy nieuszkodzonych filtrów DPF/FAP zalecamy w Czechówce zwrócić uwagę na filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Czechówce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Czechówce 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Czechówce 320
Mycie katalizatora Jaguar w Czechówce 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Czechówce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Czechówce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Czechówce 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Czechówce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Czechówce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Czechówce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer