Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Daszewice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Daszewicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Daszewice odznacza się obecnością warsztatu samochodowego zajmującego się odnawianiem elementów filtrów FAP do aut osobowych i ciężarowych marki Jaguar. Cały szereg aut w Daszewicach to samochody z silnikiem CDI mające zamontowany katalizator samochodowy, który musi się oddawać do oczyszczania. Jaguar to pojazdy, które są słynne na terenie całego świata, mimo to biedzą się z trudnościami z filtrami DPF. Katalizatory SCR złożone są z ceramicznego wkładu, i korpusu z metalu, przez co FAP-y wypełniają się i wymagają czyszczenia, rekomendujemy pracownię w Daszewicach. Uzyskanie wartości ilości produkowanych cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 5, potrzebuje przygotowanego FAP-a. Oprócz rozrywek turystycznych w Daszewicach odnaleźć można laboratoria, zajmujące się płukaniem katalizatorów samochodowych do samochodów Jaguar. Aby uniknąć kłopotów z użytkowaniem auta Jaguar, potrzeba okresami przepłukać katalizator samochodowy, możliwość taka istnieje w pracowni warsztatu pod Daszewic. Często usterką, z którą biedzą się samochody osobowe i ciężarowe z logo Jaguar, zwykle, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny katalizator SCR. Wybierz mechanika, który jest specjalistą od Jaguar w Daszewicach, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów jak też regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut producenta Jaguar, zlokalizować można na stronie, jak też w warsztacie samochodowym w Daszewicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Daszewicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Daszewicach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Daszewicach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Daszewicach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Daszewicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Daszewicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Daszewicach 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Daszewicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Daszewicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Daszewicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Daszewicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Daszewicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Daszewice Poznańska POP-DAS1 52.307571/16.955009 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer