Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Dobra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Dobrej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dobra chlubi się obecnością mechanika zajmującego się płukaniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych znanego koncernu Jaguar. Zazwyczaj przyczyną zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanej marki Jaguar, jest inna wada, doskonałym przykładem jest: zepsuty wtryskiwacz. Dobra należy do centrów, które mają problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu marka Jaguar stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów FAP. FAP-y złożone są z ceramicznego wnętrza, a także korpusu z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem usługi z Dobrej. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Dobrą znaleźć można warsztaty, trudniące się płukaniem DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Jaguar. Słynnej firmie Jaguar niemożliwe byłoby wytwarzanie niezbędnych do spełnienia limitów zawartości produkowanych spalin, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Klasyczną niedoskonałością, z jaką męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Jaguar, zwykle, posiadające silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr cząstek stałych. Duża część samochodów osobowych w Dobrej to auta z silnikiem TDCI mające zainstalowany filtr DPF, który musi się oddawać do oczyszczania. Dlatego że Jaguar, podobnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do poprawnej pracy działających filtrów FAP zalecamy w Dobrej zwrócić uwagę na filtr i katalizator. Tabela cennika płukania filtrów DPF wymontowanych z Jaguar dla Dobrej znajduje się w części strony poniżej, można sprawdzić w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Dobrej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Dobrej 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Dobrej 320
Mycie katalizatora Jaguar w Dobrej 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Dobrej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Dobrej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Dobrej 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Dobrej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Dobrej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Dobrej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer