Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Dojazdów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Dojazdowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Dojazdowie znajduje się sposobność naprawy katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Jaguar z przyczyny funkcjonowania laboratorium warsztatu samochodowego z Dojazdowa. Główną usterką, na jaką narażone są osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Jaguar, zwykle, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr cząstek stałych DPF FAP. Jaguar to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są słynne na terenie całej Polski, jednakże borykają się z problemami z filtrami DPF. Pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Jaguar wyróżniają się nadzwyczajnymi możliwościami w sprawie zredukowania ilości produkowanych zanieczyszczeń. Często źródłem zaczopowania filtra FAP, korporacji Jaguar, staje się inny defekt, doskonałym przykładem jest: niesprawna pompa Common Rail. FAP-y zbudowane są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że FAP-y zapychają się i wymagają czyszczenia, rekomendujemy warsztat z Dojazdowa. Duża część aut w Dojazdowie to samochody z turbosprężarką wyposażone w katalizator SCR, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Dojazdów należy do centrów, które spotyka problem mający związek, z dużym odsetkiem smogu w atmosferze miasta, czemu marka Jaguar stara się, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów DPF. Wybierz mechanika, którego specjalnością jest Jaguar w Dojazdowie, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie. Odtworzenie efektywności elementów katalizatorów w Dojazdowie dla aut marki Jaguar jest bezproblemowe, ponieważ regeneracja hydrochemiczna zdołała dotrzeć do Dojazdowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Dojazdowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Dojazdowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Dojazdowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Dojazdowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Dojazdowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Dojazdowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Dojazdowie 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Dojazdowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Dojazdowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Dojazdowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Dojazdowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Dojazdowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dojazdów Apteczna LRA01G 50.126801/20.103210 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer