Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Drohiczyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Drohiczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standard w samochodach osobowych Jaguar z silnikiem na olej napędowy, pomimo że komponent ten dotykają usterki, czemu podołać może płukanie filtrów FAP w laboratorium pod Drohiczynem. Ażeby uniknąć trudności w użytkowaniu diesla Jaguar, trzeba okresami przepalać katalizator samochodowy, jest to udostępnione w warsztacie pod Drohiczyna. Diesle firmy Jaguar chlubią się świetnymi mechanizmami pracy w zakresie obniżenia zawartości produkowanych zanieczyszczeń. Filtry DPF wykonują pracę w wyjątkowo skomplikowanych warunkach pracy, a dokładnie w wydechu, przez co następuje spadek parametrów części. Typową usterką, z którą zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Jaguar, w większości wypadków, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest brudny DPF. DPF-y utworzone są z ceramiki, a także osłony z metalu, przez co filtry DPF zaczopowują się sadzą i wymagają czyszczenia, polecamy usługi z Drohiczyna. Jaguar to auta, które są popularne na terenie całej Polski, ale borykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Nagminnie przyczyną zdławionego DPF-a, z symbolem Jaguar, bywa inne niedociągnięcie, np. Niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Odnowienie wydajności części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Drohiczynie dla pojazdów marki Jaguar jest osiągalne, dlatego, że nowa metoda regeneracji trafiła do Drohiczyna. Dlatego że Jaguar, podobnie jak inne pojazdy domaga się do sprawnego działania sprawnych katalizatorów polecamy, żeby w Drohiczynie zwrócić uwagę na filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Drohiczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Drohiczynie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Drohiczynie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Drohiczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Drohiczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Drohiczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Drohiczynie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Drohiczynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Drohiczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Drohiczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Drohiczynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Drohiczynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Drohiczyn Na Bielskim Gościńcu Mieszka I DRH01A 52.401230/22.657631 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer