Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Dziwnów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Dziwnowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Dziwnowie wystąpiła opcja płukania katalizatorów do samochodów Jaguar z powodu obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Dziwnowa. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Dziwnowie znaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów Jaguar. Wiele pojazdów w Dziwnowie to auta z silnikiem CRDi wyposażone w DPF, który nie może obejść się bez oczyszczania. Korporacji Jaguar nie udałoby się osiągnięcie potrzebnych górnych limitów emisji gazów wydechowych, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Jaguar cieszą się doskonałymi rozwiązaniami w sprawie obniżania poziomu emisji zanieczyszczeń. Katalizatory SCR złożone są z ceramicznego wkładu, oraz osłony z metalu, z tego też powodu filtry FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy zatem firmę pod Dziwnowem. Dziwnów należy do centrów, które dotyka problem mający związek, z ilością smogu w miejskim powietrzu Dziwnowa, czemu firma Jaguar dąży aby, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Klasyczną niedoskonałością, z którą borykają się osobówki marki Jaguar, zwłaszcza, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy FAP. Odzyskiwanie wydolności składowych filtrów FAP w Dziwnowie dla samochodów Jaguar jest ogólnodostępne, albowiem technologia regeneracji wodnej zawędrowała do Dziwnowa. Z racji tego, że Jaguar, tak jak inne auta potrzebuje do sprawnego funkcjonowania sprawnych katalizatorów samochodowych dlatego też zalecamy w Dziwnowie wziąć pod lupę filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Dziwnowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Dziwnowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Dziwnowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Dziwnowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Dziwnowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Dziwnowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Dziwnowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Dziwnowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Dziwnowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Dziwnowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer