Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Frelichów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Frelichowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Frelichów słynie z warsztatu samochodowego trudniącego się naprawianiem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów korporacji Jaguar. Samochody firmy Jaguar odznaczają się bardzo dobrymi narzędziami w kwestii ograniczania poziomu produkcji gazów spalinowych. Filtry FAP zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowej osłony, przez co katalizatory samochodowe wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy pracownię w Frelichowie. Znalezienie profesjonalnego zakładu w Frelichowie specjalizującego się w samochodach Jaguar może przysporzyć trudności, oraz jest czasochłonne. DPF-y wykonują pracę w bardzo obciążonych warunkach pracy , a mianowicie w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty osiągów części. Wiele pojazdów osobowych w Frelichowie to auta z silnikiem D-4D posiadające DPF, który potrzebuje naprawy. Prócz rozrywek dla podróżnych w Frelichowie zlokalizować można warsztaty samochodowe, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Jaguar. Typową wadą, dotykającą osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Jaguar, głównie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest brudny filtr DPF. Dlatego że Jaguar, tak jak inni producenci wymaga do sprawnego działania sprawnych filtrów cząstek stałych DPF zalecamy w Frelichowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr i katalizator. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, który pomoże z Jaguar w Frelichowie, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Frelichowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Frelichowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Frelichowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Frelichowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Frelichowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Frelichowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Frelichowie 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Frelichowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Frelichowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Frelichowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Frelichowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Frelichowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Frelichów Wyzwolenia CHY01G 49.900070/18.825121 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer