Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Głuchołazy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Głuchołazach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR zmienia się w standard w pojazdach osobowych Jaguar z silnikiem wysokoprężnym, aczkolwiek moduł ten dotykają usterki, ale może w tym pomóc naprawa filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Głuchołazami. Filtry DPF FAP funkcjonują w niezwykle zanieczyszczonych warunkach, czyli w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku osiągów urządzenia. Samochody korporacji Jaguar mogą się pochwalić nadzwyczajnymi rozwiązaniami w zagadnieniu spadku zawartości emitowanych spalin. Stajni Jaguar nie udałoby się zdobycie koniecznych limitów zawartości emitowanych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Jaguar to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na całym świecie, mimo to biedzą się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Ażeby ustrzec się od kłopotów w eksploatacji samochodu Jaguar, przydaje się od czasu do czasu przedmuchać katalizator SCR, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Głuchołaz. Prócz atrakcji turystycznych pod Głuchołazami odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się czyszczeniem DPF do aut osobowych i ciężarowych Jaguar. FAP-y zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, i korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory SCR zaczopowują się i potrzebują regeneracji, zalecamy zatem warsztat z Głuchołaz. Gdyż Jaguar, równorzędnie jak inne maszyny wymaga do sprawnego funkcjonowania działających filtrów FAP dlatego też polecamy, żeby w Głuchołazach zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator samochodowy. Lista cenowa regeneracji filtrów cząstek stałych wymontowanych z Jaguar dla Głuchołaz zamieściliśmy na dole, trzeba zweryfikować w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Głuchołazach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Głuchołazach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Głuchołazach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Głuchołazach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Głuchołazach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Głuchołazach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Głuchołazach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Głuchołazach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Głuchołazach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Głuchołazach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Głuchołazach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Głuchołazach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Głuchołazy Osiedle Koszyka Karola Miarki POP-GLU5 50.316219/17.377159 Wyszukaj
Głuchołazy Osiedle Tysiąclecia Prymasa Stefana Wyszyńskiego GLU02ML 50.317612/17.390200 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer