Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Janki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Jankach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Janki znane jest z warsztatowego laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów osobowych wytwórcy Jaguar. Katalizatory zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem współpracę z Jankami. By unikać kłopotów przy prowadzeniu pojazdu Jaguar, przydaje się od czasu do czasu przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Janek. Zazwyczaj przyczyną przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z symbolem Jaguar, staje się inne niedociągnięcie, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie sterownika silnika. Uzyskanie maksymalnych limitów zawartości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych normą emisji spalin, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra FAP. Filtry FAP trudnią się pracą w nieprzeciętnie zanieczyszczonych warunkach pracy, czyli w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że po czasie następuje utrata osiągów podzespołu. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Jaguar szczycą się bardzo dobrymi technologiami w sprawie redukcji produkcji zanieczyszczonych spalin. Janki jest jednym z centrów, które biją na alarm powiązany, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu znany producent Jaguar stara się, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Lista cenowa odnawiania filtrów DPF marki Jaguar dla Janek wstawiliśmy niżej, powinno być można znaleźć w tym cenniku, ceny za usługi naprawy filtrów cząstek stałych. Odnajdź swój warsztat, którego specjalnością jest Jaguar w Jankach, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Jankach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Jankach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Jankach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Jankach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Jankach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Jankach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Jankach 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Jankach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Jankach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Jankach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Jankach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Jankach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Janki Mszczonowska JAN01A 52.135849/20.893950 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer