Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Jankowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Jankowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Jankowice chlubi się obecnością laboratorium warsztatu trudniącego się czyszczeniem katalizatorów do samochodów osobowych ze stajni Jaguar. Klasyczną usterką, z jaką zmagają się pojazdy znanej firmy Jaguar, w większości wypadków, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą FAP. Zwykle źródłem zatkanego DPF-a, spod skrzydeł Jaguar, bywa inne niedociągnięcie, czego przykładem może być: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Jaguar to osobowe i ciężarowe diesle, jakie cieszą się renomą na terenie całego świata, jednak walczą ze strapieniem z filtrami DPF. Katalizatory samochodowe wykonują pracę w niewiarygodnie obciążonym środowisku pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, co sprawia, że dochodzi do utraty wyników części. Generowanie maksymalnych wartości zawartości produkowanych cząstek stałych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga działającego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych w Jankowicach odszukać można laboratoria, trudniące się płukaniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Jaguar. Korporacji Jaguar nie powiodło się generowanie wymaganych do spełnienia wartości emisji zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Z racji tego, że Jaguar, tak jak inne auta domaga się do nienagannego działania działających filtrów cząstek stałych FAP warto nadmienić, by w Jankowicach zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF FAP. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów samochodowych oraz płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów producenta Jaguar, wyszukać można w panelu bocznym naszej strony, oraz w laboratorium w Jankowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Jankowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Jankowicach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Jankowicach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Jankowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Jankowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Jankowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Jankowicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Jankowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Jankowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Jankowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Jankowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Jankowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jankowice Baziowa JAK01N 50.003139/18.990009 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer