Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Jedlina-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Jedlinie-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Jedlina-Zdrój słynne jest z powodu laboratorium warsztatu trudniącego się naprawianiem katalizatorów samochodowych do pojazdów spod znaku Jaguar. Standardowo podłożem zapchanego filtra cząstek stałych FAP, z logo Jaguar, bywa inne uszkodzenie, np. Niewłaściwa praca układu zasilania. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Jedliną-Zdrojem odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się naprawą filtrów cząstek stałych do pojazdów Jaguar. Duża część pojazdów w Jedlinie-Zdroju to auta z silnikiem JTD posiadające filtr DPF FAP, który wymaga naprawy. Katalizatory SCR utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory zapychają się i wymagają czyszczenia, zachwalamy tym samym pracownię w Jedlinie-Zdroju. Jedlina-Zdrój należy do ośrodków, które dotyka problem powiązany, z zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Jedliny-Zdroju, czemu znany producent Jaguar dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem katalizatorów. Odzyskanie maksymalnych wyników poziomu emisji cząstek stałych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie filtra cząstek stałych. By unikać kłopotów przy prowadzeniu samochodu Jaguar, wypada od czasu do czasu czyścić FAP, usługa jest dostępna w laboratorium pod Jedliny-Zdroju. Zrewaloryzowanie niezawodności części filtrów cząstek stałych w Jedlinie-Zdroju dla pojazdów Jaguar jest możliwe do osiągnięcia, ponieważ regeneracja wodno-chemiczna trafiła do Jedliny-Zdroju. Gdyż Jaguar, niczym każda inna marka koniecznie potrzebuje do sprawnego funkcjonowania kompletnych filtrów cząstek stałych DPF zalecamy w Jedlinie-Zdroju przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Jedlinie-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Jedlinie-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Jedlinie-Zdroju 320
Mycie katalizatora Jaguar w Jedlinie-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Jedlinie-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Jedlinie-Zdroju 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Jedlinie-Zdroju 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Jedlinie-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Jedlinie-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Jedlinie-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Jedlinie-Zdroju z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Jedlinie-Zdroju wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jedlina-Zdrój Gliniczka Piastowska JZR01A 50.721970/16.349291 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer