Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Jejkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Jejkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Jejkowice znane jest z pracowni warsztatu zajmującego się naprawianiem filtrów FAP do pojazdów osobowych wytwórcy Jaguar. Ażeby unikać przykrości z użytkowaniem pojazdu Jaguar, trzeba okresami przedmuchać FAP, jest to udostępnione w warsztatowym laboratorium pod Jejkowic. Filtry cząstek stałych DPF FAP trudnią się pracą w niezwykle brudnych warunkach pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty parametrów części. Pojazdy firmy Jaguar mogą się pochwalić nieprzeciętnymi mechanizmami pracy w temacie spadku poziomu produkcji gazów spalinowych. Jejkowice jest jednym z centrów, jakie mają problem w związku, z dużą zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu marka Jaguar dąży aby, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów FAP. Dobranie kompetentnego mechanika w Jejkowicach wyprofilowanego w autach osobowych Jaguar może dostarczyć problemów, i jest mozolne. Oprócz atrakcji turystycznych w Jejkowicach odszukać można warsztaty, trudniące się naprawą DPF FAP do pojazdów Jaguar. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się i wymagają naprawy, rekomendujemy zatem współpracę z Jejkowicami. Dobierz swojego mechanika samochodowego, który pomoże z Jaguar w Jejkowicach, dzięki wyszukiwarce na panelu po prawej stronie. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF FAP oraz regeneracja FAP dla pojazdów producenta Jaguar, wyszukać można po prawej stronie, oraz w pracowni warsztatu w Jejkowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Jejkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Jejkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Jejkowicach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Jejkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Jejkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Jejkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Jejkowicach 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Jejkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Jejkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Jejkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Jejkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Jejkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jejkowice Główna JEJ01N 50.104450/18.476740 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer