Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Jerzykowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Jerzykowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Jerzykowie pojawiła się opcja oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut Jaguar dzięki bytności laboratorium z Jerzykowa. Z reguły powodem zapchanego FAP-a, korporacji Jaguar, jest inny mankament, doskonałym przykładem jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Katalizatory SCR składają się z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że filtry DPF wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, polecamy zatem firmę pod Jerzykowem. Samochody znanej marki Jaguar szczycą się dobrymi metodami w zagadnieniu zmniejszenia ilości produkowanych gazów spalinowych. Dobór wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Jerzykowie wyspecjalizowanego w samochodach Jaguar może dostarczyć kłopotów, jak również jest długotrwałe. Znanej korporacji Jaguar nie powiodłoby się uzyskanie żądanych przez normy maksymalnych wyników emisji spalin, bez instalacji katalizatorów samochodowych. Nierzadko niedoskonałością, z jaką zmagają się diesle wytwórcy Jaguar, zwykle, wyposażone w silnik diesla, jest zapchany sadzą katalizator SCR. Jerzykowo należy do miast, które dotyka kłopot powiązany, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu marka Jaguar dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów DPF/FAP. Lista cennika mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF od Jaguar dla Jerzykowa umieściliśmy w poniższej sekcji, należy sprawdzić na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi naprawy DPF FAP. Wykonywanie usług takich jak naprawa FAP jak też płukanie filtrów cząstek stałych dla pojazdów Jaguar, odnaleźć można w panelu bocznym, jak też w warsztatowym laboratorium w Jerzykowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Jerzykowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Jerzykowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Jerzykowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Jerzykowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Jerzykowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Jerzykowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Jerzykowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Jerzykowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Jerzykowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Jerzykowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Jerzykowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Jerzykowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jerzykowo Plac Piastowski JEK01A 52.469521/17.171671 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer