Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kadzidło

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kadzidle

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Kadzidło słynie z warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych z symbolem Jaguar. Kadzidło jest jednym z ośrodków, które dotyka problem powiązany, z dużym odsetkiem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny koncern Jaguar usiłuje, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Wyszukanie właściwego mechanika samochodowego w Kadzidle celującego w samochodach Jaguar może dostarczyć problemów, jak również jest pracochłonne. Pojazdy z logo Jaguar szczycą się doskonałymi układami w zakresie obniżania zawartości produkowanych gazów wydechowych. Odzyskanie pułapów ilości emitowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez normę EURO 6, potrzebuje działającego FAP-a. Jaguar to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, jednakże zmagają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Kadzidłem zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem katalizatorów do aut osobowych Jaguar. Ażeby uniknąć trudności z pracą pojazdu Jaguar, przydaje się okresami przepłukać filtr FAP, jest to udostępnione w pracowni pod Kadzidła. Z racji tego, że Jaguar, równorzędnie jak inne marki wymaga do właściwego funkcjonowania niezepsutych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy w Kadzidle wziąć pod skrzydła katalizator. Cennik usług odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF dedykowanych do Jaguar dla Kadzidła zamieściliśmy na dole, powinno być można zweryfikować w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kadzidle

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kadzidle 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kadzidle 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kadzidle 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kadzidle 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kadzidle 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kadzidle 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Kadzidle 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Kadzidle 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kadzidle

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kadzidle z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kadzidle wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kadzidło Tadeusza Kościuszki KDD01A 53.232529/21.466490 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer