Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kaliska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kaliskiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kaliska znane jest z laboratorium warsztatu zajmującego się płukaniem filtrów FAP do samochodów osobowych i ciężarowych znanej firmy Jaguar. Zwykle przyczyną zaczopowania filtra DPF/FAP, firmy Jaguar, zdarza się inny problem, czego przykładem może być: uszkodzony zawór EGR. Mnóstwo samochodów w Kaliskiej to samochody z silnikiem JTDM mające zamontowany katalizator, który dopomina się płukania. Kaliska należy do miast, jakie mają problem w związku, z ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu producent Jaguar dąży aby, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów DPF/FAP. Oprócz niespodzianek dla turystów pod Kaliską odnaleźć można zakłady, zajmujące się naprawą katalizatorów SCR do samochodów Jaguar. Zdobycie pułapów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, zgodnych z emisji spalin EURO 6, wymaga działającego filtra FAP. Katalizatory stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i konieczne jest czyszczenie, zalecamy zatem warsztat z Kaliskiej. Jaguar to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na całym świecie, jednak zmagają się z problemami z filtrami FAP. Ponieważ Jaguar, tak jak inne maszyny wymaga do sprawnej pracy sprawnych katalizatorów dlatego też zalecamy w Kaliskiej wziąć pod lupę filtr DPF FAP. Zrewaloryzowanie skuteczności części filtrów cząstek stałych FAP w Kaliskiej dla samochodów Jaguar jest możliwe, bowiem regeneracja hydrotermiczna dotarła do Kaliskiej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kaliskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kaliskiej 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kaliskiej 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kaliskiej 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kaliskiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kaliskiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kaliskiej 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Kaliskiej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Kaliskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kaliskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kaliskiej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kaliskiej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kaliska Długa KLI01N 53.903622/18.222300 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer