Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kamień Krajeński

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kamieniu Krajeńskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Jaguar z silnikiem diesla, lecz część tą dotykają usterki, co rozwiązać może mycie filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Kamieniem Krajeńskim. Żeby ustrzec się od utrudnień podczas prowadzenia pojazdu Jaguar, przydaje się czasem przepalać katalizator, usługa jest dostępna w pracowni pod Kamienia Krajeńskiego. Odzyskanie maksymalnych wyników emisji gazów spalinowych, poprawnych dla normy EURO 6, koniecznie wymaga działającego sprawnie filtra cząstek stałych. Niemało pojazdów osobowych w Kamieniu Krajeńskim to pojazdy z silnikiem wysokoprężnym posiadające wbudowany DPF, który wymaga czyszczenia. FAP-y chodzą w wyjątkowo ciężkich warunkach pracy, a więc w układzie wydechowym, w wyniku czego dochodzi do spadku możliwości części. Kamień Krajeński jest jednym z centrów, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością zanieczyszczeń w powietrzu, czemu marka Jaguar próbuje, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych. Katalizatory stworzone są z ceramicznego wnętrza, i metalowego korpusu, przez co filtry DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zachwalamy tym samym usługi z Kamienia Krajeńskiego. Nieraz sprawcą usterki filtra cząstek stałych, spod znaku Jaguar, bywa inny defekt, doskonałym przykładem jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Tabela z cennikiem regeneracji filtrów cząstek stałych DPF z samochodów Jaguar dla Kamienia Krajeńskiego ulokowaliśmy na dole, istnieje możliwość by zweryfikować w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi regeneracji filtrów cząstek stałych. Wybierz swojego mechanika samochodowego, który naprawi Twój samochód marki Jaguar w Kamieniu Krajeńskim, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kamieniu Krajeńskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kamieniu Krajeńskim 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kamieniu Krajeńskim 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kamieniu Krajeńskim 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kamieniu Krajeńskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kamieniu Krajeńskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kamieniu Krajeńskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Kamieniu Krajeńskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Kamieniu Krajeńskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kamieniu Krajeńskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kamieniu Krajeńskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kamieniu Krajeńskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kamień Krajeński Przykop KKR01G 53.532299/17.518200 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer