Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kamieniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kamieńcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Jaguar z silnikiem samozapłonowym, aczkolwiek element ten dotykają usterki, w czym może pomóc płukanie filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Kamieńcem. Słynnej korporacji Jaguar nie powiodło się zachowanie koniecznych do spełnienia wartości poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych. Kamieniec jest jednym z miast, które mają kłopot bezpośrednio związany, z zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu producent Jaguar stara się, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Duża część samochodów w Kamieńcu to samochody z silnikiem dCi posiadające wbudowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez regenerowania. Jaguar to osobówki, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego świata, ale walczą ze strapieniem z katalizatorami SCR. Dobranie profesjonalnego zakładu w Kamieńcu przodującego w autach osobowych Jaguar może przysporzyć problemów, oraz jest pracochłonne. Z reguły źródłem zatkanego filtra DPF/FAP, ze stajni Jaguar, staje się inny defekt, np. Uszkodzony układ doładowania. Filtry DPF FAP stworzone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry FAP zaczopowują się i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem współpracę z Kamieńcem. Ponieważ Jaguar, równorzędnie jak inne samochody koniecznie wymaga do poprawnej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP warto nadmienić, by w Kamieńcu zadbać o filtr cząstek stałych. Lista cen regenerowania filtrów cząstek stałych FAP od Jaguar dla Kamieńca zamieszczono poniżej tego tekstu, można zweryfikować w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kamieńcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kamieńcu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kamieńcu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kamieńcu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kamieńcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kamieńcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kamieńcu 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Kamieńcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Kamieńcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kamieńcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kamieńcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kamieńcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kamieniec Stawowa KAM260 52.167549/16.457081 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer