Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kamienna Góra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kamiennej Górze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Jaguar z silnikiem na olej napędowy, choć komponent ten psuje się, czemu podołać może czyszczenie filtrów DPF u mechanika pod Kamienną Górą. Filtry DPF FAP utworzone są z ceramicznego wnętrza, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że FAP-y zapychają się sadzą i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem współpracę z Kamienną Górą. Kamienna Góra jest jednym z centrów, które spotyka problem związany, z ilością produkowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Jaguar stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Niemało pojazdów w Kamiennej Górze to samochody z silnikiem CDTi mające zainstalowany katalizator samochodowy, który wymaga czyszczenia. Znalezienie specjalistycznego warsztatu w Kamiennej Górze specjalizującego się w autach osobowych Jaguar może przysporzyć problemów, oraz jest żmudne. Znanemu producentowi Jaguar mogłoby nie powieść się zdobycie niezbędnych do spełnienia maksymalnych wyników poziomu produkcji cząstek stałych, bez instalacji filtrów cząstek stałych. Zachowanie pułapów ilości emitowanych zanieczyszczeń, dopuszczalnych według normy EURO 4, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie DPF-a. Katalizatory SCR działają w niewiarygodnie zanieczyszczonych warunkach, czyli w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że dochodzi do spadku parametrów podzespołu. Usługi, między innymi naprawa FAP jak też regeneracja DPF FAP dla aut producenta Jaguar, zlokalizować można w panelu po prawej, jak też u mechanika w Kamiennej Górze. Tabela z cennikiem czyszczenia filtrów DPF/FAP z samochodów Jaguar dla Kamiennej Góry umieściliśmy w poniższej sekcji, nie ma przeszkód, by sprawdzić na tej liście, ile trzeba zapłacić za usługi płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kamiennej Górze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kamiennej Górze 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kamiennej Górze 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kamiennej Górze 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kamiennej Górze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kamiennej Górze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kamiennej Górze 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Kamiennej Górze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Kamiennej Górze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kamiennej Górze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kamiennej Górze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kamiennej Górze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kamienna Góra Grodztwo Spacerowa KGR01ML 50.783218/16.030371 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer