Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Karsin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Karsinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Karsinie znajduje się możliwość oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Jaguar dzięki bytności laboratorium z Karsina. Karsin należy do miast, które dotyka problem związany, z dużym procentem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu Karsina, czemu słynna firma Jaguar dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Osiągnięcie górnych osiągów produkcji cząstek stałych, dozwolonych przez emisji spalin, koniecznie wymaga pracującego poprawnie filtra FAP. Duża część aut w Karsinie to pojazdy z silnikiem CRDi posiadający zainstalowany filtr DPF FAP, który musi się oddawać do regeneracji. Standardową wadą, dotykającą samochody osobowe i ciężarowe znanej marki Jaguar, przede wszystkim, mające silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr cząstek stałych DPF FAP. Firmie Jaguar niemożliwe byłoby zachowanie koniecznych do spełnienia osiągów poziomu emisji gazów wydechowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych DPF. Pojazdy z symbolem Jaguar cieszą się wyjątkowymi rozwiązaniami w dziedzinie spadku zawartości emitowanych gazów spalinowych. Żeby uchronić się od kłopotów w pracy pojazdu Jaguar, należy okazjonalnie przeczyścić filtr i katalizator, usługa jest dostępna w warsztacie pod Karsina. Ulepszenie sprawności składowych filtrów DPF w Karsinie dla pojazdów producenta Jaguar jest osiągalne, albowiem regeneracja wodno-chemiczna przybyła do Karsina. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów czy płukanie katalizatorów SCR dla pojazdów Jaguar, wyszukać można na naszej stronie internetowej, czy u mechanika w Karsinie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Karsinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Karsinie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Karsinie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Karsinie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Karsinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Karsinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Karsinie 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Karsinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Karsinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Karsinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Karsinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Karsinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Karsin Świerkowa KSN01A 53.905819/17.923031 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer