Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kaźmierz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kaźmierzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kaźmierzu wystąpiła możliwość regenerowania filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych Jaguar z racji pracy warsztatowego laboratorium z Kaźmierza. Zdobycie maksymalnych pułapów poziomu produkcji gazów spalinowych, dozwolonych przez normę EURO 4, koniecznie wymaga działającego sprawnie filtra DPF/FAP. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Kaźmierzu znaleźć można warsztaty, zajmujące się naprawą filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Jaguar. Główną usterką, z którą męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Jaguar, zwłaszcza, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zabrudzony katalizator. Jaguar to auta osobowe i ciężarowe, które są słynne w całym kraju, ale zmagają się z utrudnieniami z katalizatorami. Aby uchronić się od kłopotów z użytkowaniem pojazdu Jaguar, przydaje się czasem przepalać filtr DPF FAP, możliwość taka istnieje w warsztatowym laboratorium pod Kaźmierza. FAP-y operują w nadzwyczaj obciążonych warunkach , a konkretnie w układzie wydechowym, co jest powodem, że dochodzi do spadku osiągów urządzenia. Odnalezienie adekwatnego zakładu w Kaźmierzu celującego w pojazdach Jaguar może przysporzyć trudności, oraz jest pracochłonne. Ponieważ Jaguar, zupełnie jak inni producenci potrzebuje do nienagannego funkcjonowania sprawnych filtrów cząstek stałych DPF zalecamy, żeby w Kaźmierzu zadbać o filtr cząstek stałych DPF FAP. Poprawienie efektywności składowych filtrów cząstek stałych w Kaźmierzu dla pojazdów Jaguar jest łatwe, bowiem regeneracja metodą wodną trafiła do Kaźmierza.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kaźmierzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kaźmierzu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kaźmierzu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kaźmierzu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kaźmierzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kaźmierzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kaźmierzu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Kaźmierzu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Kaźmierzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kaźmierzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kaźmierzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kaźmierzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kaźmierz Targowa KAZ01A 52.513329/16.584410 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer