Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kietrz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kietrzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Kietrz wyróżnia się z powodu laboratorium warsztatu zajmującego się oczyszczaniem filtrów DPF do aut osobowych z symbolem Jaguar. Osobówki z symbolem Jaguar znamionują się świetnymi metodami w temacie redukcji ilości produkowanych zanieczyszczeń. Zazwyczaj podłożem przytkanego filtra FAP, z logo Jaguar, trafia się inne uszkodzenie, doskonałym przykładem jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Prócz rozrywek turystycznych pod Kietrzem odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się naprawą DPF do aut osobowych Jaguar. Filtry cząstek stałych DPF FAP działają w wyjątkowo trudnym środowisku, a więc w samochodowym wydechu, co sprawia, że po czasie następuje spadek możliwości podzespołu. Cały szereg samochodów osobowych w Kietrzu to pojazdy z silnikiem na ropę posiadające filtr i katalizator, który wymaga regenerowania. Częstą bolączką, z jaką męczą się osobówki marki Jaguar, w większości wypadków, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr cząstek stałych DPF FAP. Kietrz należy do miast, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością wyemitowanych cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu firma Jaguar dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Namierz warsztat, który zajmuje się Jaguar w Kietrzu, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie. Gdyż Jaguar, tak jak inne samochody wymaga do właściwego działania sprawnych filtrów FAP polecamy w Kietrzu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kietrzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kietrzu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kietrzu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kietrzu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kietrzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kietrzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kietrzu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Kietrzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Kietrzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kietrzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer