Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kisielów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kisielowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kisielów cieszy się sławą z powodu laboratorium warsztatu samochodowego zajmującego się naprawą filtrów do aut osobowych korporacji Jaguar. Jaguar to auta osobowe i ciężarowe, które są popularne w całej Europie i nie tylko, jednakże borykają się ze strapieniem z filtrami DPF. Wiele samochodów w Kisielowie to pojazdy z silnikiem TDI mające zamontowany filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Filtry cząstek stałych DPF FAP zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory wypełniają się i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem usługi z Kisielowa. Katalizatory samochodowe chodzą w niezwykle ciężkich warunkach, czyli w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku wyników części. Wyszukanie adekwatnego zakładu w Kisielowie wyspecjalizowanego w autach osobowych Jaguar może dostarczyć kłopotów, jak również jest żmudne. Aby uniknąć komplikacji z pracą auta Jaguar, należy czasem przepłukać katalizator SCR, udostępniono taką usługę w pracowni warsztatu pod Kisielowa. Kisielów jest jednym z ośrodków, które biją na alarm mający związek, z dużą zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu, czemu koncern Jaguar stara się, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów i płukanie katalizatorów SCR dla pojazdów marki Jaguar, odnaleźć można po prawej stronie, i w pracowni warsztatu w Kisielowie. Lista cenowa czyszczenia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami od Jaguar dla Kisielowa ulokowano poniżej, można przeglądnąć na tej liście, jaka jest cena za przeprowadzenie płukania katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kisielowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kisielowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kisielowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kisielowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kisielowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kisielowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kisielowie 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Kisielowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Kisielowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kisielowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kisielowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kisielowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kisielów 1617R ZRC01N 49.986488/22.538330 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer