Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kleczew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kleczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP robi się standardowym rozwiązaniem w autach Jaguar z silnikiem napędzanym ropą, choć moduł ten zużywa się, co rozwiązać może czyszczenie DPF w warsztacie samochodowym pod Kleczewem. Dobór profesjonalnego mechanika w Kleczewie przodującego w autach osobowych Jaguar może przysporzyć trudności, jak również jest długotrwałe. Klasyczną słabością, z którą męczą się diesle korporacji Jaguar, głównie, wyposażone w silnik diesla, jest brudny filtr cząstek stałych. Zwykle źródłem uszkodzenia filtra DPF/FAP, wytwórcy Jaguar, staje się inna usterka, jeden z nich to: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Aby ustrzec się od przykrości w użytkowaniu pojazdu Jaguar, przydaje się okresowo wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, udostępniono taką usługę w warsztacie mechaniki samochodowej pod Kleczewa. DPF-y trudnią się pracą w wyjątkowo trudnych warunkach pracy, a więc w układzie wydechowym, co wywołuje, że dochodzi do spadku osiągów urządzenia. Katalizatory składają się ze skomplikowanej ceramiki, jak również korpusu z metalu, przez co FAP-y zapychają się i konieczna jest regeneracja, polecamy firmę pod Kleczewem. Jaguar to auta osobowe i ciężarowe, jakie są znane na terenie całego kraju, mimo to borykają się z kwestią z filtrami DPF. Odtworzenie skuteczności części katalizatorów w Kleczewie dla samochodów marki Jaguar jest możliwe, gdyż technologia regeneracji wodnej zdołała przybyć do Kleczewa. Tabela z cennikiem odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF z Jaguar dla Kleczewa ulokowano w dolnej części strony, da się odszukać tam, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kleczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kleczewie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kleczewie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kleczewie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kleczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kleczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kleczewie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Kleczewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Kleczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kleczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kleczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kleczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kleczew 11 Listopada KLC02N 52.365280/18.184311 Wyszukaj
Kleczew 3 Maja POP-KLC3 52.363380/18.186489 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer