Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kleszczele

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kleszczelach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kleszczelach pojawiła się opcja odnawiania filtrów cząstek stałych DPF do samochodów osobowych Jaguar z przyczyny bytności mechanika z Kleszczeli. Słynnej firmie Jaguar nie powiodłoby się utrzymanie oczekiwanych wartości emisji spalin, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Standardowo podłożem usterki katalizatora, wytwórcy Jaguar, staje się inna usterka, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Filtry DPF FAP zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowej osłony, z tego też powodu FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, polecamy zatem pracownię w Kleszczelach. Zachowanie maksymalnych pułapów emisji cząstek stałych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 5, wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych DPF. Pojazdy z logo Jaguar mogą się pochwalić bardzo dobrymi sposobami w kwestii ograniczenia ilości emitowanych gazów wydechowych. Jaguar to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są uznane w całym kraju, jednak walczą z utrudnieniami z filtrami DPF. Katalizatory samochodowe trudnią się pracą w nieprzeciętnie trudnym środowisku, czyli w rurze wydechowej, w wyniku czego po czasie następuje spadek właściwości części. Namierz mechanika, który pomoże z Jaguar w Kleszczelach, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie. Gdyż Jaguar, równorzędnie jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do sprawnego funkcjonowania kompletnych filtrów cząstek stałych dlatego też polecamy, żeby w Kleszczelach zadbać o filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kleszczelach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kleszczelach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kleszczelach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kleszczelach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kleszczelach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kleszczelach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kleszczelach 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Kleszczelach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Kleszczelach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kleszczelach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer