Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kłodawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kłodawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach Jaguar z silnikiem samozapłonowym, aczkolwiek urządzenie to zużywa się, co rozwiązać może naprawa filtrów DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Kłodawą. Kłodawa należy do miast, które biją na alarm powiązany, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu marka Jaguar dąży aby, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów DPF/FAP. Diesle znanego koncernu Jaguar chlubią się nadzwyczajnymi metodami w temacie zredukowania ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Znalezienie specjalistycznego warsztatu samochodowego w Kłodawie przodującego w pojazdach Jaguar może być niełatwe, a także jest pracochłonne. Najczęściej powodem zapchanego katalizatora, spod skrzydeł Jaguar, trafia się inne niedociągnięcie, dla przykładu: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Filtry cząstek stałych DPF FAP działają w wyjątkowo ciężkich warunkach, a więc w samochodowym wydechu, przez co następuje utrata właściwości podzespołu. Sporo pojazdów osobowych w Kłodawie to pojazdy z silnikiem CRDi posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez odnawiania. Marce Jaguar nie udało się osiągnięcie wymaganych do spełnienia osiągów produkcji zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów DPF. Dlatego że Jaguar, tak jak inne samochody potrzebuje do właściwej pracy nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych polecamy w Kłodawie zaopiekować się elementem, jakim jest FAP. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów lub płukanie DPF dla samochodów Jaguar, wyszukać można na stronie, lub w laboratorium w Kłodawie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kłodawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kłodawie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kłodawie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kłodawie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kłodawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kłodawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kłodawie 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Kłodawie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Kłodawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kłodawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kłodawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kłodawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kłodawa Chwalęcicka KLG01N 52.783859/15.216360 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer