Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kobylanka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w mieście Kobylanka

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF zmienia się w standard w autach Jaguar z silnikiem diesla, lecz element ten dotykają usterki, w czym może pomóc mycie katalizatorów w warsztatowym laboratorium pod . Kobylanka jest jednym z miast, jakie mają problem w związku, z dużą zawartością wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu marka Jaguar dąży aby, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów DPF. Cały szereg samochodów osobowych w to samochody z turbodoładowaniem posiadający zainstalowany katalizator SCR, który wymaga mycia. Katalizatory zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, a także korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory zaczopowują się sadzą i potrzebują regeneracji, polecamy warsztat z . Nierzadko powodem zatkanego filtra cząstek stałych FAP, spod znaku Jaguar, bywa inna usterka, np. Uszkodzony układ doładowania. Słynnemu producentowi Jaguar mogłoby nie powieść się generowanie potrzebnych wartości produkcji cząstek stałych, bez instalacji filtrów DPF. Oprócz atrakcji dla podróżnych w zlokalizować można laboratoria warsztatowe, parające się płukaniem katalizatorów SCR do aut osobowych Jaguar. DPF-y trudnią się pracą w niewiarygodnie skomplikowanym środowisku, a dokładnie w samochodowym wydechu, w wyniku czego następuje spadek właściwości urządzenia. Lista cenowa regenerowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z Jaguar dla wstawiono poniżej tego tekstu, można zweryfikować na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie płukania DPF FAP. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR oraz płukanie DPF FAP dla marki Jaguar, odszukać można na naszej stronie internetowej, oraz w laboratorium w .

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w 320
Mycie katalizatora Jaguar w 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kobylanka Szczecińska KOY01A 53.345100/14.871190 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer