Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kołaczyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kołaczycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach osobowych Jaguar z silnikiem wysokoprężnym, pomimo że część ta zużywa się, w czym poradzić może czyszczenie filtrów FAP w laboratorium pod Kołaczycami. Filtry cząstek stałych składają się z aktywnego chemicznie wkładu, jak również osłony z metalu, co wywołuje, że filtry DPF zapychają się sadzą i potrzebują regeneracji, polecamy zatem warsztat w Kołaczycach. Słynnej korporacji Jaguar nie powiodłoby się wyprodukowanie niezbędnych do zrealizowania pułapów ilości produkowanych zanieczyszczeń, bez montażu katalizatorów samochodowych. Samochody firmy Jaguar cieszą się bardzo dobrymi układami w dziedzinie obniżenia ilości produkowanych zanieczyszczeń. Generowanie osiągów ilości produkowanych cząstek stałych, dozwolonych przez emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra cząstek stałych. Zazwyczaj bolączką, na jaką narażone są pojazdy wytwórcy Jaguar, zazwyczaj, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych. Duża część pojazdów w Kołaczycach to auta z silnikiem dCi wyposażone w filtr DPF, który potrzebuje płukania. Jaguar to osobówki, które są znane w całej Europie i nie tylko, lecz stykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Odnajdź swojego mechanika, który jest specjalistą od Jaguar w Kołaczycach, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej części strony. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF FAP i regeneracja DPF dla samochodów marki Jaguar, wyszukać można na stronie, i w warsztacie w Kołaczycach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kołaczycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kołaczycach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kołaczycach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kołaczycach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kołaczycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kołaczycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kołaczycach 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Kołaczycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Kołaczycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kołaczycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer