Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kolbudy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kolbudach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kolbudach istnieje opcja mycia filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Jaguar dzięki bytności warsztatu mechaniki samochodowej z Kolbud. Najczęściej źródłem zatkanego filtra cząstek stałych FAP, spod znaku Jaguar, bywa inna usterka, czego przykładem może być: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Odzyskanie osiągów emisji gazów spalinowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 4, wymaga działającego filtra DPF. Auta spod znaku Jaguar cechują się świetnymi rozwiązaniami technologicznymi w temacie zredukowania produkcji gazów wydechowych. Prócz atrakcji dla będących przejazdem pod Kolbudami odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się płukaniem DPF FAP do aut Jaguar. Zwykłą niedoskonałością, która dotyka auta z logo Jaguar, zwykle, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą FAP. Wyszukanie kompetentnego warsztatu samochodowego w Kolbudach celującego w pojazdach Jaguar może być skomplikowane, jak również jest mozolne. Żeby uniknąć utrudnień podczas prowadzenia auta Jaguar, należy okresami czyścić filtr i katalizator, możliwość taka istnieje w pracowni warsztatu pod Kolbud. Cennik płukania filtrów DPF wymontowanych z Jaguar dla Kolbud umieściliśmy w części strony poniżej, trzeba odszukać w tym cenniku, jaka jest cena za wykonanie czyszczenia katalizatorów. Wybierz swojego mechanika samochodowego, który jest specjalistą od Jaguar w Kolbudach, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kolbudach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kolbudach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kolbudach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kolbudach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kolbudach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kolbudach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kolbudach 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Kolbudach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Kolbudach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kolbudach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kolbudach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kolbudach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kolbudy Dworcowa KBD01N 54.269150/18.465811 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer