Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kolonowskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kolonowskiem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kolonowskie odznacza się obecnością laboratorium warszatu samochodowego trudniącego się odnawianiem elementów filtrów i katalizatorów do aut korporacji Jaguar. Zdobycie górnych osiągów ilości emitowanych spalin, poprawnych według normy emisji spalin EURO 6, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora samochodowego. Kolonowskie jest jednym z ośrodków, które biją na alarm w związku, z zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskim powietrzu Kolonowskiego, czemu marka Jaguar usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych. Główną niedoskonałością, z którą biedzą się auta osobowe i ciężarowe korporacji Jaguar, zwłaszcza, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Słynnej korporacji Jaguar nie powiodło się wytworzenie wymaganych górnych osiągów ilości emitowanych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych. FAP-y składają się z ceramicznego wnętrza, a także korpusu z metalu, przez co filtry cząstek stałych zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem firmę pod Kolonowskiem. Wyszukanie właściwego zakładu mechaniki samochodowej w Kolonowskiem wyspecjalizowanego w autach osobowych Jaguar może dostarczyć kłopotów, i jest mozolne. Wiele pojazdów w Kolonowskiem to samochody z silnikiem Di-D posiadający zainstalowany filtr FAP, który wymaga czyszczenia. Świadczone usługi takie jak czyszczenie FAP oraz płukanie katalizatorów dla aut marki Jaguar, zlokalizować można na naszej stronie internetowej, oraz w pracowni warsztatu w Kolonowskiem. Cennik czyszczenia filtrów cząstek stałych pochodzących z Jaguar dla Kolonowskiego ulokowano w dolnej części strony, da się znaleźć w tamtym cenniku, jaka jest cena za wykonanie płukania katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kolonowskiem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kolonowskiem 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kolonowskiem 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kolonowskiem 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kolonowskiem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kolonowskiem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kolonowskiem 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Kolonowskiem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Kolonowskiem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kolonowskiem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kolonowskiem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kolonowskiem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kolonowskie Będowskie Leśna KNS01A 50.653889/18.384470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer