Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Korzenna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Korzennej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Korzennej wystąpiła sposobność regeneracji filtrów DPF do samochodów osobowych Jaguar z powodu obecności mechanika z Korzennej. Korzenna jest jednym z miast, które biją na alarm w związku, z dużym procentem tlenków azotu NOx w atmosferze, czemu producent Jaguar stara się, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów DPF/FAP. Nagminnie podłożem zdławionego DPF-a, znanego koncernu Jaguar, jest inny problem, jeden z nich to: nieszczelny układ wtryskowy. Pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Jaguar odznaczają się nadzwyczajnymi możliwościami w kwestii ograniczenia poziomu produkcji zanieczyszczeń. Filtry cząstek stałych zmontowane są z ceramicznego wnętrza, oraz korpusu z metalu, przez co DPF-y wypełniają się sadzą i konieczna jest regeneracja, zalecamy warsztat w Korzennej. Nierzadko usterką, dotykającą auta osobowe i ciężarowe z symbolem Jaguar, w większości wypadków, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zaczopowany filtr DPF FAP. Jaguar to osobówki, jakie są słynne na terenie całego świata, niemniej jednak walczą z kwestią z filtrami cząstek stałych. Żeby uchronić się od przykrości przy prowadzeniu samochodu Jaguar, wypada niekiedy przepłukać katalizator, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Korzennej. Lista cen mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF dedykowanych do Jaguar dla Korzennej znajduje się w części strony poniżej, da się znaleźć w tamtej tabeli, ceny za świadczone usługi płukania katalizatorów SCR. Zregenerowanie niezawodności właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Korzennej dla aut producenta Jaguar jest dostępne, ponieważ regeneracja wodno-chemiczna zawędrowała do Korzennej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Korzennej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Korzennej 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Korzennej 320
Mycie katalizatora Jaguar w Korzennej 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Korzennej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Korzennej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Korzennej 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Korzennej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Korzennej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Korzennej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Korzennej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Korzennej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Korzenna Korzenna 329 KNN01A 49.683590/20.841320 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer