Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Koszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Koszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Jaguar z silnikiem wysokoprężnym, jednakowoż moduł ten dotykają usterki, co rozwiązać może czyszczenie FAP w laboratorium warsztatu pod Koszycami. Nagminnie podłożem uszkodzenia FAP-a, spod skrzydeł Jaguar, jest inny problem, jeden z nich to: uszkodzenie sterownika silnika. Jaguar to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są słynne w całej Europie i nie tylko, mimo to biedzą się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Dobór wykwalifikowanego mechanika samochodowego w Koszycach przodującego w samochodach Jaguar może dostarczyć kłopotów, jak również jest pracochłonne. Auta wytwórcy Jaguar mogą się pochwalić świetnymi rozwiązaniami w zakresie ograniczenia poziomu produkcji zanieczyszczeń. Prócz atrakcji dla będących przejazdem w Koszycach odszukać można pracownie, zajmujące się regeneracją katalizatorów SCR do samochodów osobowych Jaguar. Odzyskanie górnych pułapów ilości emitowanych gazów spalinowych, poprawnych według normy EURO 4, domaga się funkcjonującego filtra DPF. Znanemu producentowi Jaguar nie udało się uzyskanie oczekiwanych wyników poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów cząstek stałych. Wyszukaj swojego mechanika samochodowego, który zajmuje się Jaguar w Koszycach, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony. Usługi, między innymi czyszczenie FAP czy płukanie DPF dla samochodów producenta Jaguar, można znaleźć na naszej stronie internetowej, czy w warsztacie w Koszycach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Koszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Koszycach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Koszycach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Koszycach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Koszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Koszycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Koszycach 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Koszycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Koszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Koszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer