Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kowalki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kowalkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr FAP staje się standardem w samochodach Jaguar z silnikiem samozapłonowym, pomimo że moduł ten psuje się, z czym poradzić może sobie czyszczenie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Kowalkami. Odszukanie wykwalifikowanego zakładu w Kowalkach wyspecjalizowanego w autach osobowych Jaguar może być skomplikowane, oraz jest długotrwałe. Stajni Jaguar niemożliwe byłoby uzyskanie potrzebnych górnych pułapów emisji zanieczyszczeń, bez montażu katalizatorów samochodowych. Pojazdy z logo Jaguar odznaczają się kapitalnymi narzędziami w sprawie ograniczania ilości produkowanych cząstek stałych. Kowalki należy do ośrodków, które mają kłopot mający związek, z dużym procentem cząstek stałych nad głowami mieszkańców Kowalek, czemu koncern Jaguar próbuje, przeciwstawiać się, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Bardzo często powodem przytkanego filtra cząstek stałych, spod znaku Jaguar, jest inny defekt, czego przykładem może być: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Typową usterką, z jaką biedzą się osobowe i ciężarowe diesle z logo Jaguar, szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny katalizator. Żeby uchronić się przed dużą ilością trudności z użytkowaniem samochodu Jaguar, trzeba niekiedy czyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to udostępnione w warsztacie samochodowym pod Kowalek. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych albo płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów Jaguar, odnaleźć można po prawej stronie, albo w warsztacie w Kowalkach. Tabela z cennikiem naprawy filtrów cząstek stałych DPF dla Jaguar dla Kowalek zamieściliśmy w dolnej części strony, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tamtym cenniku, koszt za usługi czyszczenia FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kowalkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kowalkach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kowalkach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kowalkach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kowalkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kowalkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kowalkach 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Kowalkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Kowalkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kowalkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kowalkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kowalkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kowalki Poniatowskiego POP-TZC1 53.040390/19.388781 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer