Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kowary

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kowarach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Jaguar z silnikiem wysokoprężnym, pomimo że moduł ten psuje się, co może rozwiązać mycie katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Kowarami. Katalizatory utworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również osłony z metalu, przez co filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem firmę pod Kowarami. Osiągnięcie pułapów ilości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 6, potrzebuje pracującego poprawnie filtra DPF/FAP. Najczęściej w przypadku sprawcą zaczopowania katalizatora samochodowego, z logo Jaguar, zdarza się inne uszkodzenie, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie sterownika silnika. Cały szereg pojazdów osobowych w Kowarach to pojazdy użytkowe posiadający zainstalowany filtr DPF FAP, który dopomina się naprawy. Często niedoskonałością, z którą zmagają się samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Jaguar, w większości wypadków, posiadające silnik wysokoprężny, jest zabrudzony filtr FAP. Prócz rozrywek dla wizytujących w Kowarach znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem DPF FAP do samochodów osobowych Jaguar. Samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Jaguar odznaczają się wyjątkowymi sposobami w sprawie redukowania poziomu produkcji gazów spalinowych. Serwis takich usług jak naprawa DPF a także płukanie katalizatorów SCR dla aut marki Jaguar, zlokalizować można w panelu bocznym, a także w pracowni warsztatu w Kowarach. Odtworzenie wydajności właściwości filtrów DPF w Kowarach dla pojazdów producenta Jaguar jest osiągalne, ponieważ nowa technologia regeneracji zdołała dotrzeć do Kowar.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kowarach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kowarach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kowarach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kowarach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kowarach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kowarach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kowarach 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Kowarach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Kowarach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kowarach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kowarach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kowarach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kowary Radociny Karkonoska KOW01N 50.798790/15.825600 Wyszukaj
Kowary Pocztowa POP-KOW2 50.792889/15.836000 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer